Alkatek Çorap Fabrikasına Hoş Geldiniz. 35 Yılı Aşkın Tecrübeye Sahibiz..

images

Çorap Örgü

Yapılan numuneler müşterimiz tarafından onaylandıktan sonra, bu departmanda üretime başlanır. Fabrikamız bünyesinde 200 adet tek silindir ve 250 adet çift silindir olmak üzere toplamda 450 adet makinemiz bulunmaktadır. Makinelerimiz 3 numaradan, 18 numaraya kadar çeşitlilik göstermektedir. İğne sayılarımızda en düşüğü 48 iğne olup 200 iğneye kadar ulaşmaktadır. Detaylı makine parkurumuz için bizim ile irtibata geçebilirsiniz.

images

Burun Dikiş

Burun dikiş departmanı, üretim adımlarındaki son departman olup bu departmanda çorapların burun dikişi sağlanır. Kendi bünyemizde 6 adet rosso ve 12 adet conti complett marka olmak üzere toplam 18 adet burun dikiş makinemiz mevcuttur.

images

Yıkama Kurutma

Müşterilerimize daha iyi kalite ve servis sağlayabilmek için kendi bünyemizde 3 adet yıkama ve 3 adet kurutma makinesi bulunmaktadır. Bu sayede üretilen çorapların daha yumuşak ve daha kaliteli olmasını sağlamaktayız. Bu aşamada Antibakteriyel, buharlı ve sulu yıkama seçeneklerimizi müşterilerimize sunmaktayız.

images

Ütü Paket

Ütü-paket departmanı, çorabın son halinin aldığı bir bölüm olup bu bölümde çoraplar belirtilen ölçülere uygun kalıplar kullanılarak ütülenir ve paketlenir. Kendi bünyemizde 2 adet heliott marka robot bulunmaktadır.